Protégé Intima

PROTÉGÉ INTIMA™

je lékařský přístroj, který přináší možnost modelace a zpevnění ženského vnějšího genitálu bez chirurgického zásahu.

Využívá synergického efektu monopolární radiofrekvence a vysokofrekvenčního ultrazvuku. Díky intenzivnímu ohřevu všech vrstev tkáně v ošetřované oblasti dochází k výraznému nárůstu produkce fibroblastů a tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken. Důsledkem podpory neokolageneze se zvyšuje pružnost a elasticita tkáně velkých a malých stydkých pysků (labia majora a labia minora). Intenzivní lokální prohřev poševního vchodu zlepšuje průtok krve a stimuluje nervová zakončení, čímž výrazně a dlouhodobě zlepšuje sexuální satisfakci.

Ošetření je zcela neinvazivní, pacientka necítí žádný diskomfort. Není třeba používat žádná anestetika a s terapií není spojena žádná rekonvalescence.

Jako jediný Protégé Intima nabízí neinvazivní alternativu pro pacientky, které uvažují o chirurgické úpravě vnějšího genitálu.

Cílovou skupinou nejsou jen ženy, které touží pouze po estetickém efektu, ale i pacientky s jinými indikacemi.např.: asymetrická hypertrofie labií, jizvy po episiotomii či kondylomatech, vulvodynie a jiné…

Zajímavým vedlejším efektem terapie je zvýšení libida a zintenzivnění sexuálních prožitků.

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting