ORDINACE

AKTUÁLNĚ:

  • 31.5.2024 neordinujeme
  • nejbližší volný prsní ultrazvuk 19.6.2024

OBJEDNAVEJ ZDE

Gynekologie

Gynekologická ordinace je vybavena nejmodernějším diagnostickým zařízením. Pro péči o klientky využíváme nejnovějších poznatků předních odborníků v oboru. Klientky jsou objednávány na předem stanovený den a čas.

Estetická gynekologie – Protégé Intima

Ošetření novým lékařským přístrojem, které přináší možnost modelace a zpevnění ženského vnějšího genitálu bez chirurgického zásahu. Neinvazivní alternativa pro pacientky, které uvažují o chirurgické úpravě vnějšího genitálu. Při ošetření pacientka necítí žádný diskomfort. Není třeba používat žádná anestetika a s terapií není spojena žádná rekonvalescence.

IPL epilace

Ošetření intenzivním pulsním světlem provádíme nejmodernějším přístrojem EXILITE od společnosti BTL. Všem klientkám je věnována individuální péče z hlediska posouzení somatotypu a vrozených dispozic.

Redukce hmotnosti

Ryze individuální program redukce hmotnosti je stanoven na základě podkladů získaných objektivním změřením tělesných dispozic a bazálního metabolismu jednotlivých klientek. Navržená životospráva je v maximální možné míře uzpůsobena inviduálním požadavkům klientky.

Tak to prostě je! :-)

Powered by WordPress | Designed by: free css template | Thanks to hostgator coupon codes and shared hosting